Kezdőlap
 
 

GYENGÉNLÁTÓKNAK:



 Városunkról
 Hírek, aktualitások
 Programok,
   rendezvények
 Önkormányzat
 Esélyegyenlőség
 Egészségügy,
   szociális ellátás
 Oktatás, nevelés
 Kultúra
 Turizmus
 Egyházi élet
 Sport
 Sportegyesületek
 Nagyatádi Kulturális és Sport Központ
 Kiemelkedő események
eXtremeMan 2017 Nagyatád
 Rinyamenti Kistérség Többcélú Önkormányzati Társulás
 Nagyatádi Regionális Szennyvíztársulás
 Csatornaprogram
 Galéria
 Honlaptérkép
 Vendégkönyv
 Fórum
 
A csoport
1.Tresnja Club (CRO)
2.WBHC PMF (CRO)
3.Pladayettes Luzern (SVI)
4.Euronics Nagyatád (HUN)
5.Team G-Sola (ESP)
B csoport
1.WBHC Kontesa Nera (CRO)
2.Trakomakedones-Hodos Center (GRE)
3.Beach Girls (HUN)
4.Flying Kanagroos (GER)

2007. június 2. szombat
no.időp
A csapat-B csapat
N109:001
Team G-Sola-WBHC PMF     
N209:002
Pladayettes Luzern-Tresnja Club     
N311:001
Euronics Nagyatád-WBHC PMF     
N411:002
Team G-Sola-Pladayettes Luzern     
N511:401
WBHC Kontesa Nera-Flying Kanagroos     
N611:402
Trakomakedones-Hodos Center-Beach Girls     
N714:201
Pladayettes Luzern-Euronics Nagyatád     
N814:202
Team G-Sola-Tresnja Club     
N915:001
WBHC Kontesa Nera-Beach Girls     
N1015:002
Trakomakedones-Hodos Center-Flying Kanagroos     
N1117:001
Tresnja Club-Euronics Nagyatád     
N1217:002
WBHC PMF-Pladayettes Luzern     
N1317:401
WBHC Kontesa Nera-Trakomakedones-Hodos Center     
N1417:402
Beach Girls-Flying Kanagroos     

2007. június 3. vasárnap
no.időp
A csapat-B csapat
N1509:001
Tresnja Club-WBHC PMF     
N1609:002
Euronics Nagyatád-Team G-Sola     
N1711:001
A group I.-B group II.     SF1
N1811:002
B group I.-A group II.     SF2
N1913:401
A group III.-B group III.     5/6
N2013:402
A group IV.-B group IV.     7/8
N2115:001
III. helyért-     3/4
N2216:201
Döntő-     1/2
A csoport
1.Balomano Playa Hummel Barbate (ESP)
2.Golden Balls (CRO)
3.Easy-Rider BHC (HUN)
4.AXA Beach Stars Budapest BHC (HUN)
5.Beach Handball Club Tulln (AUT)
6.Pescana Oluja (SRB)
B csoport
1.Club Balomano Playa Alcala (ESP)
2.Let Ceppelin Toma-soft (CRO)
3.BHC PMF (CRO)
4.RSZ Handball Aademie Göppingen (GER)
5.Letenye Select-H2O BHT (HUN)
6.Salgótarjáni Hídépítők (HUN)

2007. június 2. szombat
no.időp
A csapat-B csapat
N109:401
Balomano Playa Hummel Barbate-Pescana Oluja     
N209:402
Golden Balls-Easy-Rider BHC     
N309:403
AXA Beach Stars Budapest BHC-Beach Handball Club Tulln     
N410:201
Club Balomano Playa Alcala-Salgótarjáni Hídépítők     
N510:202
Let Ceppelin Toma-soft-BHC PMF     
N610:203
RSZ Handball Aademie Göppingen-Letenye Select-H2O BHT     
N712:201
Golden Balls-AXA Beach Stars Budapest BHC     
N812:202
Balomano Playa Hummel Barbate-Beach Handball Club Tulln     
N912:203
Easy-Rider BHC-Pescana Oluja     
N1013:001
Let Ceppelin Toma-soft-RSZ Handball Aademie Göppingen     
N1113:002
Club Balomano Playa Alcala-Letenye Select-H2O BHT     
N1213:003
BHC PMF-Salgótarjáni Hídépítők     
N1315:401
Easy-Rider BHC-Beach Handball Club Tulln     
N1415:402
Golden Balls-Pescana Oluja     
N1515:403
Balomano Playa Hummel Barbate-AXA Beach Stars Budapest BHC     
N1616:201
BHC PMF-Letenye Select-H2O BHT     
N1716:202
Let Ceppelin Toma-soft-Salgótarjáni Hídépítők     
N1816:203
Club Balomano Playa Alcala-RSZ Handball Aademie Göppingen     

2007. június 3. vasárnap
no.időp
A csapat-B csapat
N1909:401
Balomano Playa Hummel Barbate-Easy-Rider BHC     
N2009:402
AXA Beach Stars Budapest BHC-Pescana Oluja     
N2109:403
Golden Balls-Beach Handball Club Tulln     
N2210:201
Club Balomano Playa Alcala-BHC PMF     
N2310:202
RSZ Handball Aademie Göppingen-Salgótarjáni Hídépítők     
N2410:203
Let Ceppelin Toma-soft-Letenye Select-H2O BHT     
N2511:401
Balomano Playa Hummel Barbate-Golden Balls     
N2611:402
Easy-Rider BHC-AXA Beach Stars Budapest BHC     
N2711:403
Beach Handball Club Tulln-Pescana Oluja     
N2812:201
Club Balomano Playa Alcala-Let Ceppelin Toma-soft     
N2912:202
BHC PMF-RSZ Handball Aademie Göppingen     
N3012:203
Letenye Select-H2O BHT-Salgótarjáni Hídépítők     
N3114:201
A group I.-B group II.     SF1
N3214:202
B group I.-A group II.     SF2
N3314:203
A group VI.-B group VI.     11/12
N3415:002
A group V.-B group V.     9/10
N3515:003
A group IV.-B group IV.     7/8
N3615:402
A group III.-B group III.     5/6
N3715:401
III. helyért-     3/4
N3817:001
Döntő-     1/2


Közbeszerzési együttműködő partnerünk a Magyar Közbeszerzési és Elektronikus Beszerzési Zrt.

Az oldalon található tartalom Nagyatád Város Önkormányzatának tulajdonát képezik.
Az oldal megtekintéséhez 1024*768 felbontás ajánlott.
Levél a webmesternek:informatikus@nagyatad.hu
Oldalkészítés: 0.30 másodperc